Vyjadrenia našich klientov

NOVATECH, s.r.o.

Michal Rebroš

majiteľ spoločnosti

„CB Media je seriózny a spoľahlivý partner. Realizovali sme spolu niekoľko úspešných webových projektov."

COMTEC s.r.o.

Daniel Šimo

majiteľ spoločnosti

„So spoločnosťou CB Media spolupracujeme od jej začiatku. Vážime si ich profesionálny prístup s osobným prístupom ku každému projektu."

HAŽÍK A.A., s.r.o.

Ing. Vladislav Hažík

majiteľ spoločnosti

„Spoľahlivá a profesionálna spoločnosť schopná poskytnúť individuálne riešenia a osobný prístup. To všetko v krátkom čase a za dobrú cenu. Odporúčam."

MEDIA/ST, s.r.o

Ing. Antónia Franeková

majiteľka spoločnosti

„Vydavateľstvo Media/ST dlhoročne spolupracuje so spoločnosťou CB Media. Dobré skúsenosti a spoľahlivosť sú samozrejmosťou pri spolupráci s kolektívom CB Media. Navyše vyzdvihujem kreatívnosť, nápady a sviežosť dizajnu pri tvorbe web stránok. Odporúčam."

ALUMIX s.r.o.

Jozef Knapec

majiteľ spoločnosti

„CB Media je kreatívna firma odborníkov, ktorí vedia navrhnúť a ponúknuť riešenia. Sú spoľahliví, pri implementácii a zaškolení veľmi ústretoví a čo je najdôležitejšie, počas celej doby spolupráce reagujú na naše požiadavky vo veľmi krátkom čase."

Drevovýroba, spol. s r.o.

Ing. Peter Kajánek, PhD

majiteľ spoločnosti

„Spoločnosť CB Media nám pri tvorbe a návrhu webovej stránky vychádzala maximálne v ústrety. Máme v pláne aj naďalej spolupracovať s touto firmou pri rozširovaní a aktualizácii našich webových stránok."

RADOLSKÝ REKLAMA, s. r. o.

Mgr. Michal Radolský

majiteľ spoločnosti

„CB Media predstavuje pre našu firmu partnera, s ktorým sa nám podarilo úspešne realizovať už niekoľko desiatok projektov. Preto pre nás nie je problém odporúčať ich, ako spoľahlivých odborníkov na problematiku súvisiacu s tvorbou webstránok."

123mobil, s.r.o.

Norbert Chovanec

majiteľ spoločnosti

„S firmou CB Media spolupracujeme už 8 rokov, od vzniku našej spoločnosti. Maximálna spokojnosť so službami, ako aj grafickým spracovaním našich webov. Vrele odporúčam spoluprácu s firmou CB Media."

Nikos, s.r.o.

Ing. Jozef Žiaček

majiteľ spoločnosti

„Maximálna spokojnosť s odvedenou prácou od spoločnosti CB Media, s.r.o. pre našu firmu v rámci renovácie web stránky, úžasného a moderne postaveného e-shopu, čo nám potvrdzujú nielen odozvy od našich zákazníkov ale aj obchodných partnerov, veľká vďaka."

Jazyková škola Globe

Mgr. A. Hanuliaková

majiteľka jazykovej školy

„Oceňujem flexibilitu a invenčnosť našich partnerov z CB Medie, ktorí nám počas našej dlhoročnej spolupráce vždy prinášali tie najlepšie riešenia."

Pyroreja s.r.o.

René Gamrot

spolumajiteľ spoločnosti

„Spoločnosť Pyroreja s.r.o. si vyberá partnerov pri realizácii projektov na základe referencií a to, že sme si vybrali pri tvorbe webu CB Media s.r.o. bol správny krok"

Týždenník KYSUCE

Ladislav Paštrnák

šéfredaktor týždenníka KYSUCE

„S CB Media spolupracuje redakcia týždenníka KYSUCE už niekoľko rokov. Je aj ich zásluhou, že internetové vydanie týždenníka KYSUCE - e-kysuce.sk patrí k najnajvštevovanejším portálom v regióne. Oceňujeme ich rýchlosť, kreativitu a aktívny prístup vo vzájomnej spolupráci."

OP WOOD s.r.o.

Ondrej Prívara

majiteľ spoločnosti

„Vážený pán Kolembus,
bol som veľmi rád, keď sme sa opäť dohodli na tvorbe nového vizuálu našej web stránky. Váš prístup mi vždy vyhovoval. Veľmi sa mi páči, akým spôsobom pristupujete k práci. Veľa sa pýtate a popri tom, si vytvárate obraz o tom, kto sme, čo robíme, a ako chceme komunikovať s našimi klientmi. To je obrovská pomoc, pretože to ide ako na páse a v podstate Vaše návrhy aj s Vaším tímom, sú výborne ušité na našu mieru.

Sme veľmi spokojní. Ďakujem a želám veľa skvelých klientov."

RETAIL MEDIA Slovakia, s.r.o.

Daniel Košťál

konateľ spoločnosti

„Spoločnosť CB Media je pre nás dôležitý partner, vďaka ktorému sa nám podarilo v pomerne krátkom čase spustiť viaceré projekty. Na spolupráci vyzdvihujem vysoko profesionálny a individuálny prístup, spoľahlivosť, kreativitu, rýchle reagovanie a zmysel pre detail. Oceňujem tiež výbornú komunikáciu, či už osobnú alebo telefonickú so zástupcami tejto spoločnosti. Verím, že sa nám vďaka spoločnosti CB Media podarí zrealizovať aj ďalšie plány."

Obnovstav s.r.o.

Róbert Jakubík

majiteľ spoločnosti

„S prácou a prístupom spoločnosti CB Media sme nadmieru spokojní. Firma, ktorá ochotne poradí, dodržuje stanovené termíny realizácií a v neposlednom rade flexibilita v riešení nárazových problémov. Vrelo odporúčam služby tejto spoločnosti."

Partneri

novatechcomtecgigabitmediastradolskyeglobe logo mojekysuce